فروش سایت
خانه / عرق آویشن / بهترین شرکت تولید کننده عرقیات گیاهی / فروش عمده بهترین عرقیات کاشان

بهترین شرکت تولید کننده عرقیات گیاهی / فروش عمده بهترین عرقیات کاشان

عرقیات یکی از پر مصرف‌ ترین مواد خوراکی در طب گیاهی می باشد. امروزه در ایران بیش از ۴۰ نوع گیاه وجود دارد که عرق‌ گیری شده اند و به صورت طبی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. این نمونه های طبی در واقع رایحه، عطر یا اسانس گیاه هایی می‌ باشند که آن ها را به آب اضافه می‌ نمایند. خرید و قیمت عرق آویشن تحت تاثیر کیفیت آن می باشد. آن ها دارو های معطری هستند که رایحهٔ آنها می‌ تواند گیرنده‌ های عصبی بویایی را تحریک نماید و بر روند ساخته شدن هورمون ها، حرارت بدن، سوخت و ساز بدن، سطح هورمون‌ های استرس و جنسی، سامانه دفاعی بدن، افکار و رفتار های عاطفی و جسمانی انسان ها اثر بگذارند. لازم است بگوئیم که بهترین شرکت تولید کننده آن ها انواع و اقسام متفاوت این محصول را به مشتری های خود عرضه می کند. یکی از فروشگاه های عرضه آن ها مرکز فروش عمده بهترین عرقیات کاشان می باشد که نمونه های متفاوت را به صورت عمده ارائه می دهد.

بهترین شرکت تولید کننده عرقیات گیاهی / فروش عمده بهترین عرقیات کاشان

لیست شرکت های تولیدی عرقیات گیاهی

 کارخانه های فراوانی در زمینه تولید عرقیات فعالیت دارند. در این میان بهترین و موفق ترین شرکت تولید کننده، آن مرکزی است که کالا های مرغوب را به بازار ارائه دهد.

این شرکت های تولید کننده از بهترین نوع مواد اولیه در تولیدات خود استفاده می کنند و خواص آن ها را حفظ می نمایند. بازده تولید آن ها بالا است و قیمت محصولات شان نیز مناسب می باشد. بدیهی است که هرچه قدر کیفیت کالا ها بالا تر باشد، قیمت آن ها نیز به تناسب آن افزایش می یابد. مشتری ها می توانند لیست شرکت های تولیدی عرقیات گیاهی را از طریق اینترنت به دست آورند.

سوالی که شاید برای برخی از افراد مطرح شود این است که ما بهترین  نوع این نمونه ها را از کجا می توانیم تهیه کنیم؟ باید بگوئیم که آن ها می توانند با مراجعه به مرکز ها و سایت های فروش این محصول، انواع مختلف تهیه شده از طریق برند های مختمختلف را ببینند و مطابق با سلیقه خود شان بهترین نوع آن را انتخاب کنند و سفارش دهند.

خرید عمده انواع عرقیات گیاهی

بسیاری از افراد وجود دارند که همواره در پی خرید عمده عرقیات گیاهی می باشند. زیرا از این طریق می توانند محصول های با کیفیت و مطلوب را با قیمت پایین خریداری کنند. تولید انواع این نمونه های اصل با استفاده از گیاهان انجام می گیرد. تولید کننده ها برای انجام این کار باید دارای زمین های کشاورزی برای کاشت گیاهان مد نظر با کیفیت بالا داشته باشند.

آن ها با فروش به طور عمده می توانند سود زیادی به دست آورند. زیرا در این صورت مشتری های بیشتری را می توانند جذب محصولات خود کنند و در نتیجه مقدار بیشتری از آن ها را به فروش می رسانند. به همین دلیل است که بیشتر فروشنده ها کالا های خود را با این روش در دسترس مشتری ها قرار می دهند. طبیعتا خریدار ها نیز به دلیل مزایای موجود در این روش ترجیح می دهند که نمونه های مورد نیاز خود را از این طریق تهیه نمایند.

قیمت فروش انواع عرقیات گیاهی

به طور کلی زمانی که افراد قصد خرید کالایی را دارند ابتدا باید در مورد هزینه های آن ها از فروشنده ها و یا از سایت های آنلاین اطلاعات لازم و کامل را دریافت نمایند. تمام تولیدات از سوی شرکت های تهیه کننده خود قیمت گذاری می شوند. هر کدام از آن ها قیمت خاص خود را دارا می باشند.

قیمت فروش انواع عرقیات گیاهی نیز از طریق کارخانه های تولیدی آن ها تعیین می گردد. مشتری هایی که قصد خرید هر نوع از آن ها را دارند می توانند هزینه های خرید آن را از طریق مرکز های پخش و یا سایت های فروش آن ها به صورت آنلاین به دست آورند. خریدار ها قبل از انجام خرید خود باید قیمت ها را دریافت نمایند تا بر اساس بودجه ای که در اختیار دارند بتوانند کالا های مد نظر خود را خریداری کنند.

خط تولید عرقیات ارگانیک کاشان

خط تولید عرقیات گیاهی ارگانیک کاشان با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مجهز اقدام به تهیه این محصولات به طور طبیعی می کند. انواع متفاوت این محصول ها در شرکت تولید کننده به شکل های مختلفی بسته بندی می شوند که اندازه های گوناگونی را دارا می باشند.

بهترین شرکت تولیدی باید بتواند کالا های اصل را با بالا ترین کیفیت به مرحله تولید برساند. سپس آن ها را با مناسب ترین قیمت به بازار فروش عرضه نماید.

هر چه مرغوبیت عرقیات گیاهی بیشتر باشد، آن محصول طبیعی تر است و در نتیجه با سیستم بدن سازگار تر می باشد. خریدار انواع عرقیات می تواند کیفیت و مرغوبیت عرقیات را مورد بررسی قرار دهد. از این جهت کسی که این محصول را تولید می کند نباید آب زیادی را با محصول مخلوط کند که محصولی بدون کیفیت به دست آید.

لیست قیمت خرید عرق آویشن در کشور

لیست قیمت خرید عرق آویشن در کشور

برای مشتری ها یکی از مهم‌ ترین نکات در خرید محصولات، توجه به قیمت آن ها می باشد. می توانیم بگوئیم که این عامل برای اکثر افراد جزو اولین ملاک ها محسوب می شود. 

شرکت های تولیدی یا فروشنده های محصول ها در کشور در رابطه با قیمت و کیفیت با هم رقابت دارند و سعی می کنند که با کاهش قیمت ها و افزایش کیفیت محصولات خود، علاوه بر مشهور کردن برند خود، خریدار های زیادی را با استفاده از روش فروش عمده و خرده  جذب نمایند.

خریدار ها نیز می توانند برای بررسی قیمت ها، فهرست قیمت انواع نمونه های مختلف را به دست آورند. برای مثال آن ها لیست قیمت خرید عرق آویشن در کشور را در اینترنت جست و جو می کنند. سپس بعد از مقایسه قیمت ها خرید خود را انجام می دهند.

لیست قیمت عرقیات قدح نیز از این طریق قابل دسترسی می باشد.

شرکت های پخش کننده عرق آویشن در کشور

شرکت های پخش کننده عرق آویشن در کشور

شرکت های پخش کننده عرق آویشن در کشور در شهر های مختلف وجود دارند. این شرکت ها محصول های بسیار متنوعی را به مشتری های خود ارائه می دهند که قیمت های آن‌ ها بالطبع با هم متفاوت است.

قیمت خرید و قیمت عرق آویشن برای فروش عمده توسط این شرکت ها در قالب لیست قیمت های مخصوص به خریدار ها عرضه می شود. 

برخی از این مرکز ها به عنوان نمایندگی انحصاری فقط یک برند و برخی دیگر به صورت نمایندگی فروش مارک های مختلف، این کالا را جهت فروش در لیست محصولات خود دارند که مشتری ها بسته به نیاز خود هر کدام را که بخواهند خریداری می کنند. البته نکته مهم در این زمینه این است که در خرید از نوع انحصاری قیمت این نمونه می‌تواند ارزان تر باشد. 

بازار بزرگ فروش عرق آویشن در تهران

بازار بزرگ فروش عرق آویشن در تهران

بازار بزرگ فروش عرق آویشن در تهران و همین طور در شهر ها و مناطق گوناگون این محصول را به صورت حضوری و غیر حضوری به مشتری های خود عرضه می نمایند. در روش حضوری خریدار ها می توانند در محل حضور یابند و خرید خود را انجام دهند.

در روش غیر حضوری برخی از مشتری ها که توان حضور یافتن در مرکز های فروش را ندارند، آن ها می توانند خرید خود را از طریق سایت های فروش موجود در اینترنت انجام دهند.

این مراکز به راحتی در دسترس مشتری ها می باشد. مکان فروشگاه ها جهت ارائه و فروش محصول ها از سوی خود شرکت تولید کننده تعیین می شود. آن ها انواع متفاوت محصولات از جمله عرق آویشن شیرازی و آویشن لیمویی را به مردم ارائه می دهد.

این نمایندگی ها به عموم مردم از طریق تبلیغات اطلاع رسانی می کند تا بتوانند با اطمینان بالا از کیفیت و قیمت مناسب،  نمونه های متفاوت این فروشگاه را به راحتی خریداری نمایند.

راهنمای خرید عرق آویشن اصل

راهنمای خرید عرق آویشن اصل

ممکن است که برخی از افراد در مورد گیاهان اطلاعات زیادی نداشته باشند. برای مثال ممکن است بپرسند که عرق آویشن گرم یا سرد است؟ در پاسخ به سوال آن ها باید بگوئیم که گرم است. این افراد نیاز به راهنمایی برای شناخت این نمونه ها دارند. فروشنده ها می توانند راهنمای خرید عرق آویشن اصل را با توجه به تفاوت آویشن کوهی و شیرازی در اختیار آن ها قرار دهند. آن ها می توانند آویشن خواصش و خواص آویشن معمولی و خواص آویشن کوهی در طب سنتی را برای آن ها توضیح دهند.

روش دیگر برای دسترسی به آن رجوع به سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی و حتی کتاب های مختلف می باشد. برخی از موارد مهم در خرید عبارتند از این که:

 • همیشه برای خرید عرق آویشن به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.
 • محصولی که دارای برند و مارک معتبر و شناخته شده است را تهیه کنید. 
 • رنگ این نمونه ها باید زلال، شفاف و مانند آب باشد، نمونه های کدر که تغییر رنگ داده اند ‌‌را خریداری نکنید. 
 • از فروشنده هایی که نحوه نگهداری آنها نا سالم و غیر استاندارد است خرید نکنید.

طرز استفاده از عرق آویشن

طرز استفاده از عرق آویشن

ممکن است بسیاری از افراد در مورد طرز استفاده از عرق آویشن اطلاعاتی در دست نداشته باشند. لازم است برای این گونه افراد بگوییم که به عنوان تقویت کننده برای بینایی به شمار می رود و در هضم خوب غذا بسیار موثر می باشد. برخی از افراد باید آن را در طول روز بنوشند و بعضی دیگر از آن قبل از صبحانه و یا قبل از خواب شب استفاده می نمایند.

کسانی که قصد استفاده از آن را دارند قبل از انجام هر کاری ابتدا باید به یک پزشک گیاهی مراجعه نمایند. این پزشک آن ها را در این مورد راهنمایی می کند. زیرا برای درمان برخی از درد ها باید در زمان مشخصی در طول شبانه روز ان را بنوشند. به همین دلیل توصیه های یک فرد متخصص در این امر کمک شایانی به آن ها می کند. 

از دیگر ویژگی های آن می توانیم به خواص آویشن برای پوست، خواص اویشن برای معده، خواص اویشن برای قاعدگی،خواص آویشن برای سرماخوردگی، خواص عرق آویشن و فشار خون، عرق آویشن برای لاغری، خواص عرق اویشن برای طیور اشاره نماییم.

چه افرادی می توانند از عرق آویشن استفاده کنند؟

چه افرادی می توانند از عرق آویشن استفاده کنند؟

لازم است در پاسخ به این سوال که چه افرادی می توجه از عرق آویشن استفاده کنند ذکر کنیم که این نمونه حاوی مقدار زیادی تیمول که خاصیت ضد عفونی کنندگی دارد و کارواکرول که خواص ضد باکتریایی دارد می باشد .

البته همه افراد مجاز به استفاده از این محصول نمی باشند و افرادی می توانند از عرق آویشن استفاده کنند که مصرف آن، برای آنها ضرری نداشته باشد. به عنوان مثال، مصرف عرق آویشن در بارداری توصیه نمی شود زیرا خاصیت سقط جنین یکی از ویژگی های این نمونه است و می تواند باعث سقط جنین در مادران باردار شود.

همچنین افرادی که از پر کاری و کم کاری تیروئید رنج می برند نباید از این محصول استفاده کنند. به طور کلی مصرف آویشن برای بعضی افراد مضر است و ماده شیمیایی تیمول که در این عرق موجود است، ممکن است باعث کاهش ضربان قلب، افت دمای بدن، بروز حالت تهوع، استفراغ، سرگیجه، سردرد و تاخیر در روند انعقاد خون شود. خواص عرق اویشن برای قاعدگی نیز انکار ناپذیر. می باشد.

بهترین مارک عرق آویشن در کشور

بهترین مارک عرق آویشن در کشور

کسانی که قصد خرید هر نوع کالایی را دارند ابتدا باید در مورد آن از طرق مختلف به تحقیق و تفحص بپردازند تا بتوانند خرید خوب و درستی را انجام دهند. محصول های متفاوت توسط کارخانه های گوناگونی تولید می شوند که هر کدام دارای نام تجاری یا برند خاص خود می باشند.

آن ها از طریق برند خود در بین مشتری ها یشان شناخته می شوند. خریدار ها نیز به دلیل کیفیت بالا بهترین برند یا مارک را برای خرید خود انتخاب می کنند.

بهترین مارک عرق آویشن در کشور نیز در شهر های مختلف به دلیل کیفیت زیاد و مرغوبیت بالا طرفدار های زیادی دارد. کسانی که در پی خرید این محصول می باشند می توانند بهترین نوع آن را از طریق سایت های اینترنتی جست و جو کنند. سپس محصول مد نظر خود را از برند محبوب شان تهیه نمایند. و اگر هم تمایل داشته باشید می توانید روی مشورت تیم مشاورین ما نیز حساب باز کنید. ما به شما بهترین ها را در برندهای پاستوریزه و برندهای سنتی با نازل ترین قیمت، معرفی خواهیم کرد.

عرق آویشن و لاغری

عرق آویشن و لاغری

برخی از افراد آگاهی ندارند که آویشن گرم است یا سرد. لازم است برای آن ها توضیح دهیم که این گیاه دارای طبعی گرم می باشد. بعضی دیگر از آن ها نیز در مورد عرق آویشن و لاغری اطلاعاتی ندارند. باید بگوئیم که این نمونه جزو آن دسته از گیاهانی می باشد که بسیار محبوب است. خیلی از افراد به سلامتی وزن خود اهمیت بسیاری می دهند. مهم ترین دلیل سکته قلبی چاقی می باشد.ورزش و مصرف غذای سالم می تواند به کاهش وزن کمک بسیاری کند.

اما مصرف عرق آویشن ننیز در کنار رژیم های غذایی برای لاغری می تواند یک درمان کمکی محسوب شود. در طب سنتی برای کاهش وزن توصیه می‌شود که از داروها و دمنوش‌ های گرم و خشک استفاده شود. 

این محصول علاوه بر این که هیچ ضرری برای بدن ندارد، فواید زیادی نیز دارا می باشد. همین امر موجب شده است که بسیاری از مردم برای کاهش وزن خود از آن استفاده کنند و به نتیجه قابل توجهی دست یابند.

تولید عرق آویشن در بسته بندی های متنوع

تولید عرق آویشن در بسته بندی های متنوع

بسیاری از تولید کننده ها به دلیل درخواست های پیاپی مشتری ها ترجیح می دهند که محصولات خود را در بسته های گوناگون به بازار فروش وارد کنند. تولید عرق آویشن نیز از طریق شرکت های تولیدی در بسته بندی های متنوع عرضه می شود.

از این طریق کارخانه ها می توانند مشتری های بیشتری را جذب محصولات خود کنند. زیرا هر کسی بنا به احتیاج خود بسته کوه نظر را انتخاب و خریداری می کند.

کارخانه ها پس از تولید، آن ها را به بخش بسته بندی ارسال می نمایند. سپس کارگر هایی که در این قسمت مشغول به فعالیت می باشند، آن ها را در بطری ها و بسته های متفاوت قرار می دهند. بعد از انجام این عملکرد قیمت آن ها توسط کارخانه تعیین می شود و به مراکز فروش ارسال می گردند. 

تهیه عرق آویشن در حجم های مختلف

تهیه عرق آویشن در حجم های مختلف

افراد در شهر های مختلف، محصولات مورد نیاز خود را در اندازه های متفاوت خریداری می نمایند. تهیه عرق آویشن در حجم های مختلف توسط کارخانه ها و تولیدی های این محصول در بسته هایی با اندازه های گوناگون صورت می گیرد.

این امر باعث می‌شود که خریدار ها با توجه به مقدار نیاز خود، از  بسته بندی های مناسب استفاده نمایند که در این زمینه تولید عرقیات گیاهی در انواع بطری های شیشه ای و حجم های مختلف از ۵۰ سی سی تا ۱۰۰۰ لیتری تولید می شوند. معمولا نوع ۵۰ سی‌سی برای استفاده های کم و تک نفره مورد استفاده قرار می گیرد و انوع سایز های بزرگ تر آن تا حجم ۱۰۰۰ لیتری به عنوان صادرات و یا مصرف شرکت ها و کارخانه ها، مورد استفاده قرار می گیرد. 

خریدار ها می توانند آن را با اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ در فروشگاه ها بیابند و با آگاهی از قیمت آن ها بسته مورد نظر خود را تهیه کنند.

عرضه بدون واسطه عرق آویشن در کشور

عرضه بدون واسطه عرق آویشن در کشور

بیشتر تولید کننده ها تمام تلاش خود را انجام می دهند تا بتوانند درآمد زیادی را به دست آورند. از این رو به عرضه بدون واسطه عرق آویشن در کشور می پردازند. فروش مستقیم آن توسط تولید کننده های این محصول در شهر های مختلف صورت می گیرد که قیمت نهایی آن را می‌تواند بسیار کاهش دهد.

زیرا در این حالت به دلیل این که واسطه ها و دلال ها در آن دخالت ندارند، قیمت این کالا بسیار ارزان تر تمام می شود. اما نکته مهم در این رابطه این است که خریدار ها فقط برای خرید های عمده می توانند از این کارخانه های تولیدی خرید نمایند.

البته برخی از نمایندگی های انحصاری این نوع محصول که با کارخانه های تولیدی آن در ارتباط هستند به فروش آن به صورت مستقیم مشغول می باشند و مشتری هایی که در صدد خرید به این روش می باشند می‌توانند آن ها را به راحتی از طرق مختلف پیدا کنند.

به دلیل مزایای زیاد این روش، اکثر مردم در پی انجام خرید و فروش خود به این طریق می باشند تا بتوانند محصولات بیشتری را تهیه و خریداری کنند.

فروش ارزان ترین عرق آویشن در کشور

فروش ارزان ترین عرق آویشن در کشور

فروش ارزان ترین عرق آویشن در کشور توسط تولید کننده ها و کارخانه های بزرگ انجام می‌ شود. همین طور برخی از عطاری ها که مجوز تولید این محصول های مفید را دارند نیز می‌توانند این نمونه را با قیمت های مناسب در اختیار مشتری های خود قرار دهند.

البته به دلیل حساسیت امر، افراد همیشه نمی‌توانند به دنبال خرید  ارزان ترین نوع  این محصولات باشند. زیرا برخی از عرضه کننده های آن سعی دارند با اضافه کردن آب و نا خالصی های دیگر به این نوع کالا، حجم آن را افزایش بدهند و محصولی با قیمت پایین را برای جذب مشتری های بیشتر ارائه دهند. 

طبیعی است که این محصول ها نه تنها خواص نوع واقعی کالا های اصلی و با کیفیت را ندارند، بلکه در بعضی از موارد ضرر های جبران ناپذیری را برای بدن و سلامت انسان ها به همراه دارند. 

عرضه مستقیم عرق آویشن در کشور

عرضه مستقیم عرق آویشن در کشور

امروزه کاسبان و فعالان در حوزه عرقیجات، جهت جلب رضایت مشتریان و همچنین فروش بیشتر، اقدام به عرضه مستقیم این محصولات می کنند. یکی از انواع عرقیجات بسیار پرکاربرد که در طب سنتی و از دیرباز آن را به عنوان دارویی مسکن و ضد درد می شناسند، عرق آویشن می باشد.

با گسترش کسب و کارهای مجازی، عرضه مستقیم عرق آویشن در حجم و بسته بندی های متنوع و از طریق فروشگاه اینترنتی عرقیجات گیاهی در حال انجام می باشد. در فروشگاه های اینترنتی که در قالب سایت و یا کانال های مجازی فعالیت دارند، این کالا به راحتی به دست مصرف کننده می رسد.

از مزایای فروشگاه اینترنتی عرقیات گیاهی که به صورت رسمی فعالیت دارد، این است که مشتری می تواند با ثبت سفارش خود، این محصول را در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی در محل مورد نطر تحویل بگیرید.

شربت اویشن گیاهی، یکی از محصولات خوراکی است که داری فواید بی شماری می باشد و تحت نام برندهای مختلفی در عطاری ها و یا داروخانه ها موجود است. همچنین می توان این محصول را از سایت های معتبر نیز به راحتی تهیه کرد.

شربت آویشن برای رفع التهابات مجاری تنفسی و خلط آوری بسیار مفید است. لازم به ذکر است که این کالا اغلب در بسته بندی شیشه ای و در حجم های  120 و ۱۴۰ میلی لیتری به دست مصرف کننده می رسد.

کارخانجات تولید کننده عرق آویشن در کشور

کارخانجات تولید کننده عرق آویشن در کشور

آویشن یکی از گیاهانی است که در فصل بهار و در مناطق معتدل به خوبی رشد می کند. در کشور ما، استان های مرکزی و خراسان جنوبی قطب تولید این گیاه خوشبو و بسیار معطر می باشند. 

به دلیل کشت و رشد خوب گیاه آویشن در کشور ما، کارخانجات مختلفی در شهرهای مختلف، مخصوصا در شهر کاشان که مرکز تولید عرقیجات گیاهی می باشد، دارای فعالیت عمده و گسترده ای می باشند.

آویشن یکی از چند گیاهی می باشد که اکثر افراد، برای لاغری آن را مصرف می کنند. در مراکز و شعب عرضه کننده عرقیجات گیاهی، عرق معجون لاغری کاشان یکی از معتبرترین و خوش نام ترین این محصولات می باشد. 

آویشن یکی از گیاهانی برای لاغری است که دارای مزایای زیر است:

 • عرق چربی سوز قوی است.
 • کمک به کاهش اشتها می کند.
 • آب کننده چربی های زائد بدن می باشد.
 • این محصول به عنوان عرق لاغری شکم شناخته می شود.

طریقه مصرف اویشن برای لاغری بدن صورت می باشد که باید این محصول را طبق نظر و دستور پزشک طب سنتی و یا ۱۵ دقیقه قبل از هر غذا، یک استکان آن را میل کنید. البته لازم به ذکر است که در حین مصرف این گیاه، ورزش روزانه را حتما در برنامه های خود قرار بدهید تا نتیجه بهتری حاصل شود.

صادرات عرق آویشن

صادرات عرق آویشن

عرقیجات و داروهای گیاهی ایرانی کیفیت و مرغوبیت بالایی دارند. کشور  ایران از گذشته تا کنون در زمینه ساخت و عرضه عرقیجات گیاهی دارای شهرت خاصی است. یکی از این عرقیجات که توانسته است داری رقم صادراتی خوبی باشد، آویشن می باشد.

عرق گیاهی آویشن ایرانی از گیاه صد در صد خالص آویشن تولید می گردد و در آن مواد افزودنی دیگر پیدا نمی شود. این عرق دارای طعم و عطر بی نظیری است و علاوه بر مصارف دارویی، در آشپزی نیز دارای کاربردهای منحصر به فردی می باشد.

یکی از مقاصد بزرگ عرق آویشن برای صادرات، کشور عراق می باشد. البته کشورهای حوزه خلیج فارس و ترکیه نیز از عمده مصرف کنندگان عرق گیاهی آویشن هستند.

علاوه بر عرق آویشن، عرقیجات دیگری نظیر نعنا، اسطوخودوس، بومادارن و … نیز به کشورهای دیگر در حجم و بسته بندی های متنوع ارسال می شوند. صادرات عرقیجات بر اساس ضوابط قانونی صورت می گیرد.
تجار ایرانی با رعایت تمامی دستور العمل های لازم به خوبی توانسته اند با ارسال این کالا، سودآوری خوبی را برای کشورمان ایجاد کنند.

بازرگانی فروش عرق آویشن

بازرگانی فروش عرق آویشن

بازرگانی فروش و عرضه عرق آویشن در سراسر کشور ما به دو شیوه ی حضوری و اینترنتی فعالیت مثمر ثمر و گسترده ای دارد. این بازرگانی ها علاوه بر عرضه این محصول در تمامی شهرها، آن را به دیگر کشورها نیز ارسال می کنند.

عرق آویشن در انواع برندهای مختلف و در حجم های متعدد از طریق مراکز عرضه کننده به دست مشتریان می رسد. بهتر است بدانید عرق آویشن به دلیل اینکه در حین فرایند تولید، آبش به خوبی تبخیر می شود و غلیظ می گردد، فساد ناپذیر می باشد. ولی با این حال برندهای تولید کننده، تاریخ انقضایی ۳ ساله و یا یک ساله بر روی این محصول درج کرده اند و بعد از این تاریخ بسیاری از خواص این عرق از بین می رود.

بعد از تهیه عرق آویشن، بهتر است آن را در مکانی خشک و خنک نگهداری کنید، تا خواص آن به خوبی حفظ شود. اگر عرق آویشن و یا دیگر عرقیجات گیاهی را جای گرم و یا مرطوب نگهداری کنید، بزودی خواص خود را از دست می دهند.

برند های برتر تولید کننده عرق آویشن در کشور

برند های برتر تولید کننده عرق آویشن در کشور

کارخانجات و کارگاه های مختلفی تحت نام برندهای متنوع و خوش نامی، اقدام به عرضه عرق آویشن می کنند. برندهای برتر تولید کننده عرق آویشن در کشور ما، با فراهم کردن بهترین مواد اولیه و استفاده از دستگاه های بروز و اجرای درست شیوه عرق گیری، با کیفیت ترین و مرغوب ترین این محصول را روانه بازارها می کنند.

همچنین کارخانجات علاوه بر رعایت موارد بالا، از بهترین ظروف برای بسته بتدی عرق گیاهی آویشن استفاده می کنند. ظروف این محصول باید شفاف و در عین حال محکم و زیبا باشد.
شما می توانید با جستجو در فضای مجازی و یا مشاوره گرفتن با کارشناس عرضه کننده عرقیجات گیاهی، بهترین برند عرق اویشن را پیدا کرده و آن را تهیه کنید.

بهتر است بدانید عرق آویشنی که شما مصرف می کنید، دارای ترکیبات زیر می باشد:

 • تيمول
 • كارواكرول
 • سايمن ۱و ۸ سينتول
 • بتاكاريوفيلن
 • بتابيسابولن

در بین مواد بالا، ماده فعال تیمول، به عنوان یک آنتی اکسیدان بسیار قوی شناخته می شود.

شما می توانید عرق آویشن را به تنهایی و یا با نبات، عسل و مقدار كمی آب ميوه مخلوط کنید و سپس نوش جان کنید. لازم به ذکر است که خوردن عرق گیاهی آویشن همراه با نبات، عسل و يا آبميوه موجب می گردد که خواص این ماده نیز بیشتر شود.

بهترین زمان برای استفاده از عرق آویشن

بهترین زمان برای استفاده از عرق آویشن

به طور کلی عرقیجات گیاهی از جمله عرق آویشن باید در زمان مخصوصی مثلا شب و با صبح مصرف شوند. مصرف در زمان درست، باعث می شود که عملکرد آن به خوبی انجام گرد و بدین صورت نتایج خوبی حاصل شود.

همانطور که می دانید گیاه آویشن و عرق آن دارای خواص بی نظیر و شگفت انگیزی می باشند. برای عملکرد بهتر عرق آویشن، می توانید به صورت ناشتا یک لیوان از آن را بخورید. همچنین اگر این عرق را برای درمان بیماری استفاده می کنید، می توانید دو تا سه فنجان قبل از غذا، این محصول را میل نمایید.

بهتر است بدانید که مصرف عرق آویشن در شیردهی باید با احتیاط همراه باشد و اگر قصد مصرف آن را دارید، حتما از قبل با پزشک خود مشورت کرده تا بعدا مشکلی به وجود نیاید. همچنین اگر شما باردار هستید، از این عرق استفاده نکنید.

همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که وقتی که عرقیجات گیاهی را در هر نمونه ای تهیه می کنید، حتما طریقه مصرف درست آن را از متخصص مربوطه سوال کنید. همچنین اگر دچار بیماری و یا شرایط خاص هستید آن را نیز عنوان نمایید.

سریع ترین راه خرید عرق آویشن در تهران

سریع ترین راه خرید عرق آویشن در تهران

برای خرید و تهیه عرق آویشن به صوت عمده و یا جزئی در تهران راه ها و شیوه های زیادی است که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

 • مراجعه به عطاری ها و فروشگاه های حضوری عرضه عرقیجات
 • مراجعه به نمایندگی های تولید کنندگان
 • مراجعه به عمده فروشان موجود در بازار 
 • مرجعه به سایت و یا کانال های مجازی معتبر و رسمی

در بین شیوه های عنوان شده در بالا، سریع ترین راه، مراجعه به سایت و یا کانال های رسمی می باشد که امروزه بسیار مرسوم شده است.

در نظر داشته باشید که وب سایت های مجازی و معتبر برای جلب رضایت بیشتر مشتریان، اقدام به عرضه انواع دیگر عرقیجات نیز می کنند. در اینجا می خواهیم بعضی از این عرقیجات را برای شما عنوان کنیم:

 • عرق نعناع: این محصول برای درمان دل درد، نفخ و در کل مشکلات گوارشی بسیار کاربرد دارد.
 • عرق کاهو: این محصول به دلیل رطوبت و سردی که دارد، اگر قبل از خواب مصرف شود، بسیار مفید است.
 • عرق زیره: این محصول برای درمان پراشتهایی و اضافه وزن کاربرد دارد.
 • عرق بیدمشک: این محصول آرامش‌ بخش و تقویت‌ کننده قلب بوده و به سلامت کبد کمک می کند.

تفاوت های انواع عرق آویشن

تفاوت های انواع عرق آویشن

اگر بخواهیم تفاوت های عرق آویشن را بیان کنیم، باید در ابتدا بدانیم که آویشنی که از آن عرق گرفته شده مربوط به کدام منطقه می باشد و از چه نوعی است. به طور کلی تمام انواع عرق آویشن دارای خواصی نظیر و عمومی زیر می باشند:

 • باز کنندگی مجاری و قطع کنندگی و خشک‌ کنندگی و حل کنندگی بادها و بلغم
 • لطیف کنندگی اغذیه غلیظ و سنگین و اشتهاآور
 • جهت پاک‌ کنندگی ریه و کبد

همان طور که گفتیم آویشن دارای نمونه های مختلفی است، مثلا آویشن شیرازی که بسیار مشهور می باشد، علاه بر خواص بالا موجب از بین رفتن کلسترول خون و جمع کردن رطوبات اضافی معده می شود.
نوع دیگری از آویشن به نام کاکوتی است که این عرق این گیاه علاوه بر ویژگی های عمومی گفته شده، قاعده‌ آور، ضد درد مفاصل و معده و ضد کرم می باشد.

ویژگی های بهترین عرق آویشن چیست؟

ویژگی های بهترین عرق آویشن چیست؟

در هنگام تهیه انواع عرقیجات گیاهی از جمله آویشن باید دقت و توجه کافی را داشته باشید. رنگ عرق اویشن یکی از نشانه های کیفیت این محصول می باشد. عرق آویشن باید بی رنگ و شفاف باشد و نشانه های کدر بودن و وجود مواد و ذرات جامد در آن مشاهده نشود. همچنین عطر خوب این عرق یکی دیگر از نشانه های کیفیت و اصلی بودن این داروی گیاهی است.

متاسفانه سود جویان و متقلبان از روش های زیر برای عرضه عرق نامرغوب و بی کیفیت به مشتری استفاده می کنند:

 • اضافه کردن چوب اضافی و  متانول به عرق
 • ترکیب کردن عرق با آب
 • استفاده از جوشانده گیاهی به جای عرق 
 • اضافه کردن اسانس به عرق 

بهتر است بدانید که هر یک از موارد بالا موجب می شود که عرق بزودی فاسد گردد  و مصرف آن باعث ضرر رساندن به بدن می شود.

عرق آویشن چیست؟

عرق آویشن چیست؟

آویشن یک نوع گیاه بوته ای شکل است که شاخه های آن متعدد، منشعب و نازک می باشد. کارخانجات عرق گیری از سرشاخه های گیاه آویشن برای تولید عرق استفاده می کنند. اغلب افراد این محصول خوراکی را به عنون دارو می شناسند.

بهتر است بدانید که به غیر از عرق آویشن، شما می توانید دم کرده آن را با دیگر گیاهان دارویی نیز مصرف کنید. دمنوش رازیانه و آویشن یکی از دمنوش های عالی و منحصر به فردی است که مصرف آن در فصل سرما و هوای سرد پیشنهاد می شود.

این دمنوش دارای خواص زیادی است که در اینجا به چند نمونه آن اشاره می کنیم:

 • برطرف کردن آسم، سرفه و تنگی نفس
 • آرام بخش است و برای سردردهای میگرنی موثر می باشد.
 • دفع کننده سنگ‌ های مجاری ادراری
 • برونشیت را تسکین می‌ دهد.
 • دردهای مفاصل را برطرف می‌ کند.
 • نفخ و گاز معده را از بین می‌ برد.
 • حالت تهوع و آشفتگی را برطرف می‌ کند.
 • دارای طبیعت گرمی است.
 • برای سوء هاضمه مفید است.

خواص استفاده از عرق آویشن

خواص استفاده از عرق آویشن

خواص استفاده از عرق آویشن بسیار زیاد است که در زیر به چند نمونه آن اشاره شده است:

 • معده را تقویت می‌ کند و برای رفع ترشی معده موثر است.
 • از اختلالات مغزی جلوگیری می‌ کند به طوری که نوشیدن چند فنجان از آن در رفع اختلالات مغزی مفید است.
 • برای برطرف کردن جوش‌ های صورت و بدن مفید است.
 • عرق گیاه آویشن مدر و قاعده‌ آور است.
 • عرق آویشن در درمان عفونت‌ ها، قارچ‌ ها و عفونت‌های روده‌ ای موثر می باشد.
 • عرق آویشن سودا را کاهش می‌ دهد.
 • سنگ و ورم کلیه را درمان می‌ کند.
 • از خونریزی‌های رحمی جلوگیری می کند.
 • رقیق کننده خون است.
 • ضد تشنج است.
 • در درمان نقرس و سیاتیک موثر است.
 • خاصیت آنتی‌ باکتریالی و ضد قارچی دارد.
 • در درمان عفونت‌ های ریوی موثر می باشد.

خواص چای سبز با اویشن نیز بسیار زیاد است. شما می توانید این دو گیاه را با یکدیگر دم کرده و از آن به عنوان یک دمنوش عالی بهره لازم را ببرد.

فروش عرق آویشن زیر قیمت بازار در کشور

فروش عرق آویشن زیر قیمت بازار در کشور

از آنجایی که عرق آویشن اصلی که در ایران تولید می شود، دارای خواص دارویی بسار زیادی می باشد، تهیه کردن آن با نرخی نازل و برابر با درب کارخانه برای تمامی مصرف کنندگان دارای اهمیت ویژه ای می باشد. عرضه کنندگانی که به طور مستقیم با تولید کنندگان در ارتباط می باشند و یا نماینده انحصاری آنها هستند، اقدام به فروش عرق آویشن زیر قیمت بازار می کنند.
لازم به ذکر است که یکی دیگر از مراکزی که عرق آویشن را با نرخی مناسب و یه صرفه به مشتریان عرضه می کنند، عمده فروشان هستند.

در انتها، این مطلب را بیان می کنیم که عرق آویشن برای سرما خوردگی و درمان گلودردهای چرکی به جای آنتی بیوتیک های شیمیایی یکی از بهترین داروهای گیاهی است.
طریقه مصرف آویشن برای سرماخوردگی بدین صورت است که عرق این گیاه را حداقل یک ساعت یک بار به صورت مرتب غرغره کنید تا گلو درد شما به طور کامل درمان شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عرق کاسنی یک لیتری | عمده فروشان عرق کاسنی در تمام ایران کدامند ؟

برای خرید عرق کاسنی اصیل، به نمایندگی های شرکت هایی که معتبر هستند سر بزنید. این نمایندگی ها در کنار این که عرق را به صورت تکی به فروش می رسانند، عمده فروشان عر

پاسخی بگذارید