فروش سایت
خانه / عرق نعناع / مرکز خرید و فروش عرق نعناع اصل در بازار کشور

مرکز خرید و فروش عرق نعناع اصل در بازار کشور

اشخاص زیادی از عرقیات مختلف برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می نمایند. این افراد همواره در صدد این امر هستند که بتوانند این محصول ها را با درجه خلوص بالا تهیه کنند. آنها برای انجام این کار می توانند به مرکز خرید و فروش عرق معنا اصل در بازار کشور مراجعه نمایند. در این صورت می توانند محصولات مد نظر خود را به میزان زیاد خریداری کنند. مرکز خرید و فروش عرق نعنا اصل محصول های بسیار مرغوب را از تولیدی های برتر کشور تهیه می نماید و با قیمت های باور نکردنی در دسترس مردم قرار می دهد. 

بنابراین این امکان به راحت در دسترس همه خریداران، حتی شما مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت تا بتوانید به راحتی و با صرف هزینه ای مناسب، اقدام به خرید عرق نعناع اصل نمایید.مرکز خرید و فروش عرق نعناع اصل در بازار کشور

مراکز اصلی خرید و فروش بهترین عرق نعناع اصل

مراکز اصلی خرید و فروش بهترین عرق نعناع اصلاین شرکت های تولیدی نمونه های بسیار مرغوب خود را با استفاده از مواد اولیه مصرفی بسیار مرغوب به مرحله تولید می رسانند. ان ها تمام تلاش خود را به کار می برند تا بتوانند از دستگاه های بسیار مجهز در شرکت خود استفاده نمایند تا از طریق این تجهیزات پیشرفته بتوانند محصول های خود را با کیفیت هر چه بیشتر به مردم عرصه کنند. 

حالا به لطف وجود شرکت های ارائه دهنده برتر عرق نعناع که نقش پر رنگی را در جهت عرضه این محصول ایفا کرده اند؛ می توان مراکز اصلی خرید و فروش را اشباع شده از این محصول دید که انواعی از عرق نعناع با کیفیت و درجه یک در آنها به فروش رسیده و در نتیجه می توان به خرید عرق نعناع اصل و مطمئن پرداخت.

لیست جدیدترین قیمت عرق نعناع اصل

لیست جدیدترین قیمت عرق نعناع اصلآن ها این لیست را با مراجعه به فروشگاه ها و یا با ورود به سایت های آنلاین می توانند به دست آورند. به طور کلی این نرخ ها مهم ترین عامل در روند خرید می باشند که باید مورد توجه مشتری ها واقع گردند. از این رو خریدار ها با دریافت این فهرست به بررسی نرخ های قید شده در آن ها اقدام می نمایند. 

علاوه بر این باید عنوان کرد که عرق نعناع اصل ارائه شده، هر یک دارای حجم و ظرفیت های مختلف بوده و همینطور زیر نظر شرکت های تولید کننده متعددی عرضه گشته اند.
لذا ممکن است هم عرق نعناع با برندی نام آشنا و هم عرق نعناع با برندی کمتر آشنا را در بازارهای فروش دید.

آیا این دلایل کافی نیست برای اینکه بخواهند روی لیست جدیدترین قیمت عرق نعناع اصل، تاثیر گذاشته و در نتیجه منجر به ارائه آنها با رده های متفاوتی از قیمت شوند؟
مسلماً جواب مثبت است؛ اما جایی برای نگرانی در مورد قیمت عرق نعناع وجود ندارد.
اکنون این محصول درجه یک به طور کلی با قیمت مناسبی عرضه گشته و در هر حجم و برندی که باشد؛ در نهایت می توان آن را با صرف هزینه ای مقرون به صرفه نیز تهیه نمود.

عرضه کننده عرق نعناع خالص در بازار

عرضه کننده عرق نعناع خالص در بازارفروشنده هایی که در این مراکز کار می کنند از روش های عمده و همچنین خرده برای عرضه نمونه های اصل به مردم استفاده می نمایند. از این رو کسانی که قصد تهیه مقدار زیادی از این محصول را دارند از راه کار عمده برای انجام این روند استفاده می کنند. 

اشخاصی هم که مقدار کمی از این محصول را نیاز دارند از شیوه خرده برای انجام خرید خود استفاده می نمایند. 

در هر صورت هر یک از نیاز ها خرده و عمده ای که در رابطه با عرق نعناع وجود داشته باشد؛ توسط عرضه کنندگان معتبر این محصول به خوبی تامین خواهد شد.
چرا که گیاه نعناع در کشور ما به وفور کشت شده و به دنبال آن عرق نعناع که از این گیاه به دست می آید نیز مورد عرضه انبوه از سوی عرضه کنندگان کشور واقع شده و از بابت تامین و توزیع آن، دغدغه ای وجود نخواهد داشت.
به دنبال همین موضوع می توان توسط عرضه کنندگان مورد نظر از عرق نعناع خالص و فوق العاده مناسب به طور کامل برخوردار گشت.

بهترین شرکت تولید کننده عرق نعناع اصل

بهترین شرکت تولید کننده عرق نعناع اصلاین شرکت سعی بر این دارد که رضایت خریدار ها را به دست آورد. به همین دلیل همیشه نمونه های خالص را به آن ها می فروشند تا آن ها را راضی نگه دارد. 

این تولیدی در شهر های مختلف دارای مرکز های پخش مجاز خاص خود می باشد و محصولات خود را از طریق این مرکز ها به مشتری ها می فروشد. مواد اولیه ای که این تولید کننده در تهیه نمونه های خود به کار می برد به اندازه ای مطلوب می باشند که شرکت با استفاده از آن ها بهترین تولیدات خود را به بازار فروش روانه می سازد. 

در نتیجه‌ی همین امر می توان شاهد برآورده شدن تمام نیاز های مربوط به عرق نعناع اصل به شکلی عالی شد؛ چرا که با تلاش مداوم شرکت های مذکور، مساله تامین عرق نعناع به خوبی حل شده و چه شما خریداران داخلی و چه خریداران خارجی این محصول می توانید به راحتی اقدام به تهیه عرق نعناع در حجم و اندازه های دلخواه و متناسب با خواسته بپردازید.

منظور از عرق نعناع دو آتیشه چیست؟

منظور از عرق نعناع دو آتیشه چیست؟عرق نعناع از عرق های گیاهی سودمندی است که عصاره گیاه نعناع بوده و دارای عطری خوشبو می باشد که امروزه در درمان بسیاری از بیماری ها موثر واقع شده است.
این عرق معطر و پر فایده که از سوی مصرف کنندگان مورد توجه قرار گرفته و از همین در سطوح عمده و جزئی، درخواست های بسیاری را جهت خرید سمت خود روانه ساخته، در انواعی از عرق نعناع معمولی و عرق نعناع دو آتیشه موجود بوده که هر یک مشخصات و خواص خود را به همراه دارند.

اکنون برای اینکه به اطلاعات کامل تری از عرق نعناع دو آتیشه برسید؛ پیشنهاد ما این است که گزینه های زیر را دنبال نمایید:

 • عرق نعناع دو آتیشه زمانی حاصل می گردد که نعناع را دوباره مورد تقطیر قرار داده و در نتیجه بعد از دو مرحله شکل می گیرد و دارای کیفیت به مراتب بهتری است.
 • نسبت گیاه نعناع برای این عرق نسبت به آب آن بیشتر بوده و بنابراین عطر بسیار غلیظ تری را به همراه دارد.
 • با این وجود اساسن بیشتری را می توان در عرق دو آتیشه نعناع دید که مسلماً خاصیت آن هم بیشتر خواهد بود.
 • این عرق دارای خاصیت اثر بخشی سریع تری نسبت به عرق نعناع معمولی بوده و بنابراین می توان آن را زمانی که درد های مزمن به سراغ افراد می آید؛ مورد استفاده قرار داد.
 • به عبارتی عرق نعناع معمولی را برای درد های کوتاه و زود گذری که ممکن است دیر به دیر افراد به آن دچار شوند؛ مانند نفخ معده و شکم، مناسب بوده و این در حالی است که عرق نعناع دو آتیشه برای زمانی که این درد ها تبدیل به ناراحتی های همیشگی و مداوم می شوند؛ مناسب به نظر می آید.
 • همچنین باید گفت این محصول از نوع عرق نعناع درجه یک و طبیعی محسوب شده و جز گیاه نعناع، هیچ ماده افزودنی دیگری حتی آب هم در آن استفاده نشده است.

اطلاعات مفید در مورد عرق نعناع اصل

هر عرق نعناعی مورد تایید نبوده و نمی توان روی آن برچسب عرق نعناع خوب و درجه یک را زد؛ بلکه تنها نمونه هایی از این محصول دارای تاییدیه می باشند که از نوع اصل باشند.
حتماً می پرسید که مگر عرق نعناع اصل چه ویژگی یا مشخصه هایی دارد که نمونه های دیگر از این عنوان محروم می باشند؟
در پاسخ باید گفت که عرق نعناع اصل اول از همه دارای نشان سیب سلامت بوده که از سوی سازمان غذا و دارو روی آن درج شده و دوم اینکه از چنین مشخصاتی بهره مند می باشد:

 1. این عرق فقط و فقط ترکیبات اصلی اش، نعناع است و نه چیز دیگر، یعنی حتی اثری از افزودنی های مجاز خوراکی را هم نمی توان در آن دید.
 2. عرق نعناع اصل، بوی گیاه نعناع را به مشام رسانده و عطری طبیعی را نیز به همراه دارد.
 3. از دیگر نشانه هایی که می توان به اصل بودن عرق نعناع پی برد؛ این است که عرق مورد نظر طعم تند تری را زیر زبان آورده؛ به طوری که درصد این تندی زیاد بوده و کمی هم ممکن است به تلخی بزند؛ این در حالی است که عرق نعناع غیر اصل بیشتر طعمی شبیه به آب می دهد تا طعم واقعی نعناع.
 4. دیگر اینکه عرق نعناع اصل از رنگی شفاف و فاقد تیرگی و املاح اضافی در آب برخوردار بوده و خلوص تمامی را به تصویر می کشد.

با در نظر گرفتن این نکات می توان به راحتی عرق نعناع اصل را شناسایی و انتخاب کرد.
نکته دیگری که لازم است گفته شود؛ این است که عرق نعناع تا زمانی اثربخشی خود را برای درمان نشان خواهد داد که به صورت اصل باشد؛ غیر از این نمی توان انتظاری بی جهت را عرق نعناع غیر اصل داشت.

مصرف عرق نعناع چه نقشی در سلامتی بدن دارد؟

مصرف عرق نعناع چه نقشی در سلامتی بدن دارد؟در اینکه مصرف عرق نعناع می تواند نقش بسیار پر رنگی را در سلامتی بدن داشته باشد؛ شکی نیست.
اما می خواهیم بدانیم دقیقاً با مصرف این عرق گیاهی خوراکی بسیار خوب که امروزه موارد استفاده فراوانی را به خود اختصاص داده؛ چه اثراتی برای بدن رخ خواهند داد و یا اینکه این عرق می تواند دقیقاً چه نقشی را در هر یک از ارگانیسم های بدن ایفا نماید؟
برای پاسخ به این سوالات مواردی را آماده کرده ایم که در گزینه های زیر آمده اند:

 • عرق نعناع دارای فیبر زیادی بوده و از این رو قادر است به افرادی که دچار معده درد یا نفخ و یبوست شده اند؛ کمک شایانی نماید.
 • عطر و روغن موجود در این عرق باعث تحریک غدد بزاقی دهان و آنزیم های گوارشی شده و می تواند باعث ترشح صفرا و گرم شدن شکم نیز شود که در این صورت روند هضم و گوارش با سرعت مواجه شده و به خروج گاز از بدن نیز کمک خواهد کرد.
 • این عرق دارای فیبر رژیمی نیز بوده و بنابراین در صورت مصرف، احساس سیری زودرس را در معده ایجاد خواهد کرد؛ پس می توان آن را به عنوان بهترین محصول رژیمی برای افرادی که به دنبال لاغری سریع هستند؛ معرفی کرد.
 • مصرف این عرق حتی می تواند برای خانم های شیرده نیز بسیار مفید واقع گردد.
 • عرق نعناع در دوره سرماخوردگی می تواند باعث خنک شدن گلو و رفع درد آن شده و حتی آبریزش را هم قطع نماید؛ پس مصرف آن برای این دوره شدیداً توصیه می شود.
 • این محصول دارای خواص ضد میکروبی بوده و بنابراین می توان آن را به عنوان دهانشویه ای طبیعی محسوب کرد.
 • مصرف این عرق باعث بهبود سیستم گردش اکسیژن بدن شده و حس شادابی و سلامتی بیشتری را در بدن به وجود خواهد آورد.

عرق نعناع صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟

عرق نعناع از عرق های گیاهی بسیار پرکاربردی است که مصرف آن بین ایرانیان به خوبی جا افتاده است.
این عرق گیاهی معجزه گر که با طبع گرم خود توانسته درمانی باشد بر بسیاری از دردهایی که گاهاً ممکن است ریشه در طبع سرد برخی از غذاها داشته باشند؛ در انواعی از کیفیت در بازار به چشم می خورد.
برای نمونه می توان به عرق نعناع با کیفیت درجه یک اشاره کرد که این نوع محصول در رده عرق نعناع صادراتی جای گرفته است؛ یعنی از آن برای ارسال به بازارهای خارجی نیز استفاده می کنند که البته با وجود کیفیت بالای آن، انتظار این امر می رود.

اما برای اینکه بدانید عرق نعناع صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟ می توانید با دنبال کردن گزینه های زیر به جواب این سوال برسید:

 1. این عرق های خوراکی درجه یک دارای نشان استاندارد و پروانه مجاز از سوی سازمان بهداشت جهانی می باشند.
 2. در بسته بندی های بسیار شکیل، زیبا و ترغیب کننده ای جای گرفته اند و این امر با هدف جذب مشتریان خارجی و آشنایی بیشتر آنها با عرق نعناع ایرانی انجام گرفته است.
 3. بطری های کاملاً بهداشتی برای بسته بندی آنها در نظر گرفته شده تا در طول مسیر حمل و نقل از آسیب در امان مانده و سالم به مقصد برسند؛ اغلب بسته بندی آنها بطری پت از جنس پلی اتیلن درجه یک می باشد.
 4. از تاریخ انقضای طولانی مدتی برخوردار بوده و به همین جهت زود فاسد نخواهند شد.
 5. روی بسته این عرقیات گیاهی، عنوان عرق نعناع صادراتی درج شده و می توان سریعاً آن را تشخیص داد.
 6. به علاوه قیمت این محصول با توجه به صادراتی و ویژه بودن آن، کمی بیشتر از عرق نعناع معمولی می باشد.

همه چیز درباره خط تولید عرق نعناع اصل

همه چیز درباره خط تولید عرق نعناع اصلدر حال حاضر خط تولید عرق نعناع در بسیاری از شهرهای ایران دایر می باشد که به موجب آن عرضه مناسبی از انواع عرق نعناع معمولی و دو آتیشه از سوی مراکز تولید این محصولات انجام گرفته است.
اما یکی از شهر های ایران که عرقیات و گلاب آن بسیار معروف بوده و نام و آوازه اش تا سطح جهانی نیز رسیده است؛ کاشان می باشد.
کاشان معدن تولید انواعی گیاهان دارویی و عرقیات گیاهی محسوب شده و این مسئله به این دلیل است که در این شهر، انواعی از گیاهان و گل های معطر، شرایط کامل و مساعدی را برای رشد دارا می باشند.
برای مثال نعناع از آن دست گیاهانی است که در کاشان از بیشترین میزان کشت و رویش برخوردار بوده و بنابراین در همین شهر تعداد بالایی از کارخانجات را می بینیم که در زمینه تولید عرق نعناع فعال می باشند.

حال اگر بخواهیم کمی بیشتر در مورد خط تولید عرق نعناع کاشان که از بهترین عرق نعناع کشور و نوع اصل آن محسوب می شود بگوییم؛ می توان گفت که تحت این مراحل انجام گرفته و در نهایت منجر به شکل گیری این محصول در نهایت کیفیت و سلامت می گردد:

 1. در اولین مرحله از خط تولید عرق نعناع، آب و گیاه را با استفاده از تجهیزات مخصوص، می جوشانند.
 2. پس از آن که آب تبخیر شد؛ عملیاتی تحت عنوان تقطیر یا سرد کردن بخار را انجام می دهند.
 3. در مرحله نهایی هم عرق نعناع گیاهی به دست خواهد آمد.

خواص باورنکردنی عرق نعناع اصل

در چند بخش گذشته کمی از نقش عرق نعناع در سلامتی بدن گفتیم و برخی از فایده های آن را بر شمردیم؛ در این بخش می خواهیم تعدادی از خواص باورنکردنی دیگر از عرق نعناع اصل را ذکر نماییم که قطعاً خالی از فایده نیستند:

 • عرق نعناع باعث عملیات کلاژن سازی پوست شده و در نتیجه شادابی و نرمی را به پوست صورت هدیه می دهد.
 • این عرق گیاهی موثر به تحریک رحم منجر شده و هورمون های زنانه را نیز تنظیم می نماید.
 • همچنین عرق نعناع حاوی ترکیبی به نام منتول بوده که می تواند تقویت عملکرد ذهن و حافظه کمک کند.
 • عرق نعناع می تواند اثراتی مانند اضطراب و افسردگی را از بدن دفع کرده و به آرامش خیال منجر گردد.
 • این عرق به باز شدن مجاری تنفسی کمک کرده و در نتیجه به رفع مشکلات تنفسی خواهد انجامید.
 • از این عرق خوراکی بسیار خوش عطر می توان برای خوشبو تر کردن دهان استفاده کرد که در این صورت باعث ضد عفونی  کردن آن نیز خواهد شد.
 • همچنین عرق مورد نظر از اثرات ضد درد برخوردار بوده که البته این اثر در عرق نعناع دو آتیشه که با ساختار قوی تری همراه می باشد؛ بیشتر دیده می شود؛ لذا برای کاهش برخی از دردهای ناشی از نفخ می توان از عرق مورد نظر استفاده کرد.

واردات عرق نعناع اصل از روسیه

واردات عرق نعناع اصل از روسیهبا وجود اینکه کشور ما از منابع غنی جهت رشد و تولید گیاه نعناع و عرق نعناع برخوردار می باشد؛ اما باز هم رد پایی از عرق نعناع وارداتی را می توان در بازار مشاهده کرد.
البته که عرق نعناع ایرانی لنگه نداشته و خیلی از شرکت های رقیب نتوانستند به پای شرکت های ایرانی تولید کننده‌ی این محصول برسند.
اما با این حال بخشی از بازار اختصاص به عرق نعناع خارجی پیدا کرده است.
حال باید گفت از جمله عرق نعناع خارجی موجود در بازار، از کشور روسیه وارد گشته و بنابراین می توان این دسته از محصولات را هم در مراکز فروش با برندهای غیر ایرانی دید.

در هر صورت انتخاب برخی از خریداران، عرق نعناع خارجی بوده و نمی توان در تصمیم آنها مداخله کرد؛ تنها کاری که می توان برای آنها انجام داد؛ این است که نحوه تشخیص عرق نعناع اصل وارداتی را به آنها بازگو کرد تا بتوانند انتخابی بهتر را برای خود انجام دهند.

اما کمی بیشتر از عرق نعناع وارداتی از روسیه که بخواهیم بگوییم؛ می توان عنوان داشت که این محصول توسط شرکت های وارداتی برتر در کشور داخل گشته و اگر بخواهیم با نگاه حق به این مسئله نگاه کنیم؛ خواهیم دید که عرق نعناع روسی در نمونه های بسیار با کیفیت و مرغوب وجود داشته و لذا می توان آنها را به عنوان بهترین گزینه برای خریدارانی محسوب کرد که به دنبال خرید عرق نعناع خارجی می باشند.
قابل ذکر است که این محصولات، هم طراز با عرق نعناع متعلق به شرکت های مطرح ایرانی بوده و بنابراین با مشورت از فروشندگان، می توان به اطلاعات بیشتری از آنها دست پیدا کرده و سپس انتخاب نهایی را انجام داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عرق نعنا | سریع ترین راه تهیه آن

خرید اینترنتی عرق نعنا، سریع ترین راه تهیه آن است. از فروشگاه های مختلفی می توانید این نوع از عرق پر خاصیت را تهیه کنید که یکی از گزینه ها خوب و مناسب، وبسایت ه

پاسخی بگذارید